DAKAR 2019: Załoga B.Vanagas / S.Rozwadowski na mecie drugiego odcinka specjalnego Rajdu Dakar!

Dzisiejszy odcinek, który był wyjątkowo trudny, ze skomplikowaną nawigacją, z bardzo dużymi wydmami, załoga Benediktas Vanagas / Sebastian Rozwadowski przejechała bez większych problemów.

Toyota spisała się świetnie, za sprawą doskonałych mechaników, którym należą się serdeczne gratulacje! Przez noc usprawnili auto litewsko-polskiej załogi, które dziś spisywało się rewelacyjnie. Kierowca w doskonałej formie, wykorzystał potencjał auta bez zbędnego ryzyka. Pilot prowadził bez problemów nawigacyjnych.
general_financing_team_pitlanerytis_seskaitis5
Długi, bo 340 km odcinek z sekcja przejeżdżaną po szerokiej i piaszczystej plaży, obok wielkich wydm. Ten niesamowity widok z wnętrza auta rajdowego załoga podziwiała przy prędkości bliskiej 200 km/h.
general_financing_team_pitlanerytis_seskaitis6
Wynik na odcinku satysfakcjonujący. Widać że jak na razie nasza taktyka przyjęta na ten rajd działa, jedziemy bezpiecznym -rozsądnym tempem, taki na 70% i zachowujemy 130% skupienia:-) . Udało się wyprzedzić kilku szybkich zawodników z S. Peterhanselem na czele , więc jest moc! Teraz jedziemy na biwak, żeby trochę wypocząć i przygotować wszystko na kolejny bardzo trudny, jutrzejszy odcinek.” – relacjonuje 2 dzień rajdu Sebastian Rozwadowski.
general_financing_team_pitlanerytis_seskaitis8
Mat. pras. General Financing Team Pitlane, fot. Rytis Šeškaitis

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s